“Бәпес ауылы тарихы” китабы сираттағы фекер алышыу

Иҫке Бәпес моделле ауыл китапханаһында журналист Ҡоҙаҡаев Фәнил Шәмсетдин улы, шағирә Абдуллина Фирүзә Дәүләтша ҡыҙы , Иҫке Бәпес ауылы хакимиәте башлығы Азамат Муса улы Ғәйфуллин ҡатнашлығында баҫмаға әҙерләнгән “Бәпес ауылы тарихы” китабы сираттағы фекер алышыу үтте. Тикшереү ваҡытында күп кенә етешһеҙлектәр асыҡланды.
Хөрмәтле ауылдаштар, ауылыбыҙың тарихы тураһындағы тәүге баҫма күләмлерәк тә, тулыраҡ йөкмәткеле булыуы, һеҙҙең әүҙемерәк ҡатнашыуығыҙҙан да тора.
Ҡәҙерле ауылдаштар әүҙемерәк булайыҡ!
Мәғлүмәттәрегеҙҙе Иҫке Бәпес моделле ауыл китапханаһының сайтында хәбәрҙәр (сообщение) гә һалыуығыҙҙы һорайбыҙ.